Hoppa till sidans innehåll

Spelprogram Grupp B


  Grupp B              
  Omg 1              
  Vecka 43              
  Datum Veckodag Tid Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat  
  25-okt Ons 13.30 Idrottshallen Ellös Morlanda V Stenungsund SPF  32-8  
  24-okt Tis 09.30 Svanhallen Svanesund Stala N Orust Vet III  20-20  
  25-okt Ons 13.30 Idrottshallen Ellös Morlanda S Skaftö  11-29  
  27-okt Fre 13.00 Tvet skola Orust Vet II Sund  17-23  
  27-okt Fre 15.00 Kållekärr Skola Centrum Henån  27-13  
                 
  Omg 2              
  Vecka 45              
  9-nov Tors 09.00 Oxo-hallen Ödsmål Stenungsund SPF Orust Vet III    9-31  
  8-nov Ons 14.00 Bottnahallen Grundsund Skaftö Morlanda V  17-23  
  9-nov Tors 09.00 Hydrohallen S-sund Sund Stala N  22-18  
  10-nov Fre 15.00 Sporthallen Henån Henån Morlanda S  16-24  
  10-nov Fre 15.00 Kållekärr Skola Centrum Orust Vet II  14-26   
                 
  Omg 3              
  Vecka 47              
  22-nov Ons 14.00 Bottnahallen Grundsund Skaftö Stenungsund SPF  15-25  
  24-nov Fre 13.00 Tvet skola Orust Vet III Sund  16-24  
  22-nov Ons 13.30 Idrottshallen Ellös Morlanda V Henån  31-9  
  21-nov Tis 09.30 Svanhallen Svanesund Stala N Centrum  15-25  
  22-nov Ons 13.30 Idrottshallen Ellös Morlanda S Orust Vet II  21-19  
                 
  Omg 4              
  Vecka 49              
  14-dec Tors 09.00 Oxo-hallen Ödsmål Stenungsund SPF Sund  11-29  
  8-dec Fre 15.00 Sporthallen Henån Henån Skaftö  21-19  
  8-dec Fre 15.00 Kållekärr Skola Centrum Orust Vet III  20-20  
  8-dec Fre 13.00 Tvet skola Orust Vet II Morlanda V  27-13  
  6-dec Ons 13.30 Idrottshallen Ellös Morlanda S Stala N  16-24  
                 
  Omg 5              
  Vecka 2              
  12-jan Fre 15.00 Sporthallen Henån Henån Stenungsund SPF  17-23  
  11-jan Tors 09.00 Hydrohallen S-sund Sund Centrum  24-16  
  10-jan Ons 14.00 Bottnahallen Grundsund Skaftö Orust Vet II  19-21  
  12-jan Fre 13.00 Tvet skola Orust Vet III Morlanda S  18-22  
  10-jan Ons 13.30 Idrottshallen Ellös Morlanda V Stala N  24-16  
                 
  Omg 6              
  Vecka 4              
  25-jan Tors 09.00 Oxo-hallen Ödsmål Stenungsund SPF Centrum  25-15  
  26-jan Fre 13.00 Tvet skola Orust Vet II Henån  19-21  
  24-jan Ons 13.30 Idrottshallen Ellös Morlanda S Sund  27-13  
  23-jan Tis 09.30 Svanhallen Svanesund Stala N Skaftö  16-24  
  26-jan Fre 13.00 Tvet skola Orust Vet III Morlanda V  18-22  
                 
  Omg 7              
  Vecka 6              
  9-feb Fre 13.00 Tvet skola Orust Vet II Stenungsund SPF  24-16  
  9-feb Fre 15.00 Kållekärr Skola Centrum Morlanda S  26-14  
  9-feb Fre 15.00 Sporthallen Henån Henån Stala N  13-27  
  8-feb Tors 09.00 Hydrohallen S-sund Sund Morlanda V  19-21  
  7-feb Ons 14.00 Bottnahallen Grundsund Skaftö Orust Vet III  21-19  
                 
  Omg 8              
  Vecka 8              
  22-feb Tors 09.00 Oxo-hallen Ödsmål Stenungsund SPF Morlanda S  16-24  
  20-feb Tis 09.30 Svanhallen Svanesund Stala N Orust Vet II  13-27  
  21-feb Ons 13.30 Idrottshallen Ellös Morlanda V Centrum  17-23  
  23-feb Fre 13.00 Tvet skola Orust Vet III Henån  16-24  
  21-feb Ons 14.00 Bottnahallen Grundsund Skaftö Sund  26-14  
                 
  Omg 9              
  Vecka 10              
  6-mar Tis 09.30 Svanhallen Svanesund Stala N Stenungsund SPF  14-26  
  7-mar Ons 13.30 Idrottshallen Ellös Morlanda S Morlanda V  17-23  
  9-mar Fre 13.00 Tvet skola Orust Vet II Orust Vet III  27-13  
  9-mar Fre 15.00 Kållekärr Skola Centrum Skaftö  31-9  
  8-mar Tors 09.00 Hydrohallen S-sund Sund Henån  30-10  
Uppdaterad: 18 MAR 2018 10:46 Skribent: Bengt Andersson
Epost: This is a mailto link

Postadress:
Bästkustens Unicurl o BF - Boule
Royne Alegren, Rubinvägen 3
47160 Myggenäs

Kontakt:
Tel: 0304-661961
E-post: This is a mailto link

Se all info